niedziela, 5 stycznia 2014

New Year's Look

Фејсбук | via Facebook

Hey! Dzisiaj dodaję swój sylwestrowy outfit. Postawiłam na wygodę: latexowe legginsy, bluzka z baskinką + błyszczące platformy :) Kupiłam je nie dawno i mimo że tutaj nie widać są bardzo wysokie. Mam nadzieję, że wszyscy świetnie się bawiliście i rozpoczęliście nowy rok w cudowny sposób otoczeni najważniejszymi dla was ludźmi. 
P.S. Za miesiąc studniówka a ja nadal nie mam butów ani sukienki. Podsyłajcie linki do stron, sklepów, cokolwiek :) 












poniedziałek, 23 grudnia 2013

Święta!!!

Hey kochani, dzisiaj jeszcze porządki i gotowanie, a już jutro wieczorem Wigilia!! Wybrałam dzisiaj z mamą choinkę i byłyśmy mam nadzieję na ostatnich przedświątecznych zakupach. Wczoraj cały dzień biegaliśmy z cała rodziną po sklepach i jestem trochę wykończona. Mam nadzieję, że mamy już wszystko.
W piątek miałam wigilię klasową. Trochę smutno, że to nasza ostatnia wspólna wigilia. Po świętach wybieram się na Hobbita i do Teatru Współczesnego. A tymczasem kilka zdjęć z ostatnich dni :)









nowa torebka do teatru- H&M




prezent od kolegi 


płaszcz- Pulla&Bear


plecak- Pull&Bear





sobota, 14 grudnia 2013

Coraz bliżej święta...

Hey kochani! Śnieg zniknął, ale ja i tak jestem w coraz bardziej świątecznym nastroju. Warszawa już jest przystrojona, w sklepach pachnie piernikami i lecą świąteczne piosenki. W przyszłym tygodniu planuje przejść się na Stare Miasto i Nowy Świat i w końcu obejrzeć wszystkie dekoracje :) Powoli planuje prezenty dla najbliższych. W piątek rozdajemy sobie podarunki w klasie. Zrobiliśmy nawet listę prezentów, aby każdy mógł wpisać co chce dostać. Ja wpisałam "Inferno" Dana Browna i mam nadzieję, że dostanę tę książkę, bo jestem jego fanką :)\
W czwartek miałam imieniny i miałam z tej okazji miniprzyjęcie. A poniżej kilka zdjęć z ostatnich dni.



niedziela, 8 grudnia 2013

Zakupy

Hey kochani, wreszcie nadeszła zima. W tym tygodniu spadł pierwszy, prawdziwy śnieg. W czwartek do stolicy dotarł Ksawery, czego skutkiem było to, że na lekcjach zamiast na tablicę wszyscy z przerażeniem patrzyli w okna haha. Ostatnio kupiłam kilka rzeczy. Ciąg dalszy tego posta nastąpi niedługo. Niedługo muszę się zacząć rozglądać za sukienką na studniówkę i butami. Jeśli macie jakieś sklepy, strony to podzielcie się, chętnie się zainspiruję.
Jak wiecie większość mojego czasu pochłania szkoła. Matura, zajęcia dodatkowe, lekcje + spotkania z przyjaciółmi i choć odrobina odpoczynku sprawiają, że rzadko tu zaglądam. W święta na pewno pojawi się kilka postów. A teraz zostawiam Was z nowościami :)

świetna sukienka z wycięciami po bokach- Stradivarius

po zakupach :)



parka na zimę- Zara

miętowa torba Cambridge Satchel


coraz bliżej święta :))


Instagram


niedziela, 24 listopada 2013

Iphone 5s gold

Hey kochani, wiem, że nie pisałam ponad miesiąc, jednak jestem w klasie maturalnej i musicie mi wybaczyć nieobecność. Za to regularnie aktualizuję instagrama. Jeśli macie jakiekolwiek pytania a nie chcecie ich zadać na blogu zapraszam na mojego ask'a: ask.fm/aleksandraklara . :) 
Zaszło dużo zmian, nadchodzi powoli zima, a ja jeszcze nie kupiłam nowej kurtki. Muszę jak najszybciej nadrobić ten błąd. W październiku dostałam najnowszego iphone'a 5s. Wybrałam kolor złoty, jako że jeszcze nigdy ta wersja się nie pojawiła i wydała mi się najciekawsza :) Poza tym z tego co wiem, bardzo trudno go dostać nawet w największych salonach operatorów w Warszawie. Jestem ciekawa jakie są Wasze opinie na ten temat. Który kolor najlepszy? Telefon mi odpowiada w 100%, świetny aparat, szybki internet, aplikacje, wszystkie serwisy w jednym miejscu no i jest śliczny. Na razie zakupiłam do niego przezroczyste etui i białą saszetkę. W planach mam jeszcze jakiś kolorowy case. 
Na razie cieszę się, że nie spadł śnieg i powoli odliczam dni do świąt!








  Instagram

poniedziałek, 14 października 2013

Wishlist

Hey dzisiaj czas na wishlist na najbliższe miesiące :) Mam zamiar ją zrealizować do listopada. Teraz trzeba już przygotować się na zimę, nowe kolekcje już dawno są w sklepach, więc spokojnie można wszystko przejrzeć i zastanowić się co jest nam potrzebne. Stawiam na praktyczność. Najpierw kupuję to, czego naprawdę potrzebuję, później pozwalam sobie na spontaniczność. Zakupy również wymagają dobrej taktyki  i planowania.

Marmurkowy płaszcz o męskim kroju
Ciepła parka z podszewką
Parka nylonowa
Żakiet z geometrycznym wzorem
Dżinsowa spódnica
Bluza z dalmatyńczykiem
Bluza z przeszyciami
Idealna dżinsowa koszula
Vans era

Możecie zadać mi pytanie na ask'u :)
zdjęcia pochodzą z pullandbear.com 

wtorek, 1 października 2013

Perfect Denim Outfit For Fall


Hey kochani, mam prawdziwe urwanie głowy! Do 30 września musiałam złożyć deklarację maturalną, wybrać prezentację z polskiego. Wchodzę na strony uczelni, przeglądam perspektywy, ciągle boję się że popełnię błąd i trafię nie tam gdzie chcę. A jeszcze przede mną matura i mnóstwo nauki. Jedyny wolny dzień jaki posiadam to niedziela.
Dzisiaj przygotowałam dla Was jesienny strój idealny do szkoły :) Dziewczęcy, młodzieżowy i wygodny.





czapka- Carhartt
parka- P&B
spodnie- P&B
buty- Vans

P.S Możecie mi zadawać pytania na asku: ask.fm/aleksandraklara lub bezpośredni w okienku poniżej :)