sobota, 28 kwietnia 2012

Latoooo

Hey, pogoda zmienia się drastycznie :) z zimy i naprawdę mroźnych dni do ponad 30 stopni dzisiaj ;) oczywiście odbieram to jak najbardziej pozytywnie i korzystam z pogody w 100%. dzisiaj byłam w Muzeum Archeologicznym na wykładzie pt. "Egiptomania, egiptozofia, czyli jak Egitp przyciąga ludzi". Wykład naprawdę pouczający, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Potem udałam się do Ogrodu Krasińskich i na lunch do subway. Od pewnego czasu interesuje się zespołem Nickelback. Może też go lubicie. Wstawiam ich najbardziej chyba popularną piosenkę "Lullaby".7 komentarzy:

 1. Słucham ich sporadycznie. Nareszcie ciepło <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Na własnej skórze mogę potwierdzić, że Egipt tak przyciąga, że do tej pory nie mogę się od niego psychicznie uwolnić. Cudowni ludzie, kultura-zupełnie inny świat! Chcę tam wrócić <3 Zapraszam na nowy post ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. teledysk tej piosenki jest wzruszający

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam tą piosenkę;* Pogoda jest masakryczna. U mnie na temp. dzisiaj pokazywało 38 stopni;)

  OdpowiedzUsuń
 5. zbyt ciepło. stwierdzam. lubię egipt.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nickelback to jeden z moich ukochanych zespołów! U mnie koło 34 stopni, ale da się przeżyć ;PP.

  http://klemciaa.blogspot.com/ + obserwuję i liczę na to samo.

  PS
  Możesz mnie Olu pamiętać, dawno temu polecałaś mnie z innym blogiem, na którym skończyłam swoją działalność (klemcia.blogspot.com) :]. Teraz wróciłam do pisania i jestem na blogu powyżej (klemciaa.blogspot.com :P). Mam nadzieję, że tym razem też będziemy ze sobą współpracować.

  OdpowiedzUsuń
 7. lullaby super piosenka a jeszcze lepszy teledysk

  OdpowiedzUsuń