niedziela, 17 czerwca 2012

Polska-Czechy 2012

Hey, notka miała pojawić się jutro i miała mieć całkowicie inny charakter, jednakże jesteśmy już po meczu i wszyscy wiemy, że zakończył się wynikiem 1:0 dla Czech. Jednak nie traćmy nadziei. Zapamiętajmy te dobre chwile, zwłaszcza świetną obronę Tytonia, w wielu naprawdę niebezpiecznych atakach Czechów. W pierwszej połowie mieliśmy kilka świetnych akcji, które mogły zakończyć się bramką. Daliśmy sobie radę pomimo beznadziejnych warunków pogodowych. Wielki szacun dla naszych piłkarzy. Mamy świetną drużynę, wierzę, że za dwa lata, w mistrzostwach świata pokażą 100% swoich możliwości. Nic się nie stało ;)))

gadżety piłkarskie- Empik

P.S. Nie tylko my znaleźliśmy się w takiej sytuacji. Rosjanie mają gorzej, gdyż byli liderami, a wczorajsza przegrana z Grecją uniemożliwiła im wyjście z grupy. To po prostu sport, ktoś musi odpaść. 

A jakie są Wasze przemyślenie na ten temat? 

2 komentarze:

  1. Rosjanie mają o wiele gorzej. Nasza reprezentacja ma jeden z najlepszych dopingów. Kiedy oglądam te tysiące białoczerwonych szalików, mam ciary na całym ciele. Natomiast Rosjanie podobno mieli zamiar obrzucić swoją reprezentację jajkami po powrocie do kraju :P Chociaż nieukrywam, że wczoraj emocje wzięły górę i pod koniec meczu się popłakałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. no niestety taki jest sport ;)
    Mogłabyś wejść i się zarejstrwoać byłabym wdzięczna http://shinybox.pl/?ref=755223f

    OdpowiedzUsuń