niedziela, 24 listopada 2013

Iphone 5s gold

Hey kochani, wiem, że nie pisałam ponad miesiąc, jednak jestem w klasie maturalnej i musicie mi wybaczyć nieobecność. Za to regularnie aktualizuję instagrama. Jeśli macie jakiekolwiek pytania a nie chcecie ich zadać na blogu zapraszam na mojego ask'a: ask.fm/aleksandraklara . :) 
Zaszło dużo zmian, nadchodzi powoli zima, a ja jeszcze nie kupiłam nowej kurtki. Muszę jak najszybciej nadrobić ten błąd. W październiku dostałam najnowszego iphone'a 5s. Wybrałam kolor złoty, jako że jeszcze nigdy ta wersja się nie pojawiła i wydała mi się najciekawsza :) Poza tym z tego co wiem, bardzo trudno go dostać nawet w największych salonach operatorów w Warszawie. Jestem ciekawa jakie są Wasze opinie na ten temat. Który kolor najlepszy? Telefon mi odpowiada w 100%, świetny aparat, szybki internet, aplikacje, wszystkie serwisy w jednym miejscu no i jest śliczny. Na razie zakupiłam do niego przezroczyste etui i białą saszetkę. W planach mam jeszcze jakiś kolorowy case. 
Na razie cieszę się, że nie spadł śnieg i powoli odliczam dni do świąt!
  Instagram

2 komentarze:

  1. Ja tam za Iphonami nie szaleję :D Zapraszam na wyjątkowy ( przynajmniej dla mnie :d ) post, z relacją z koncertu O.S.T.R Byłoby mi bardzo miło, gdybyś zajrzała! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. och zazdroszczę ci tego cudeńka :)

    OdpowiedzUsuń