sobota, 27 września 2014

AUTUMN SET


Hey kochani! Przede mną ostatnie dwa dni pracy, od 1 października rozpoczyna się rok akademicki i zamiast pracować będę się uczyć. To niesamowite jak szybko minęły mi te trzy miesiące, ilu ludzi poznałam i jakich nabyłam doświadczeń. To moja pierwsza praca i wiem że nie mogłam trafić lepiej. Jeśli tylko będę miała wystarczająco dużo czasu wolnego, na pewno tam wrócę. :)
Jeśli chodzi o studia, zdecydowałam, że zamieszkam na razie w akademiku, niby dojazd na uczelnię zajmowałby mi 1,5 h w jedną stronę, co nie jest jeszcze tragedią, ale mieszkając bliżej na pewno zaoszczędzę ten czas i lepiej go wykorzystam. Może porozglądam się też za mieszkaniem i wynajmę ze znajomymi, ale to już dalsze plany. 
Nadchodzi jesień, jest już zimno, więc mam dzisiaj dla Was idealny strój na taką pogodę. Ciepła bluza z Zary to mój ostatni zakup. Fartem dostałam rozmiar S, gdyż obecnie jest już całkowicie wykupiony. Planuję jeszcze kupić ciepłą kurtkę i buty, przede wszystkim ma być praktycznie. Uważam, że takie najprostsze rozwiązania są najbardziej efektowne. Ciemne spodnie, szarość, trampki- to się nie może nie udać i zawsze będzie modne. 

2 komentarze:

  1. Uwielbiam Conversy ♥

    Buziaki!! :* :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Poluję na takie okulary...;> A buty z wcześniejszego wpisu są świetne!
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń